blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

19.09.2023

KOLAGEN a PLEŤ


Kolagen je v péči o pleť velkým módním trendem a to po celém světě. Ale i přesto mnoho lidí neví, proč kolagen používat.

Kolagen je základním kamenem našeho organismu i pleti.

Co dělá kolagen pro naši pleť

Kolagen hraje důležitou roli ve zdravém vzhledu pokožky obličeje. Zajišťuje dokonalou hydrataci, pevnost, pružnost a zajišťuje, aby pleť byla:

svěží, pevná, zdravá, lesklá, pružná....

Mým favoritem je RYBÍ KOLAGENOVÉ SÉRUM

Když dospíváme, produkce kolagenu se přirozeně zpomaluje. Asi od našich 20 let se hladina kolagenu každý rok sníží přibližně o 1 %. Tělo není schopné nahradit kolagen a kolagenová vlákna se také stávají tenčími a slábnou.

Před několika lety jsem začala používat RYBÍ KOLAGENOVÉ SÉRUM - ELIXÍR KRÁSY :-)

Zvyšuje hydrataci pokožky a zlepšuje její pružnost. Zabraňuje ochabnutí pokožky, obnovuje její správnou hustotu a kompaktnost.

Cíl: omlazení, zpomalení procesů stárnutí pokožky, obnovení svěžesti a zářivosti pokožky.

Účinek kúry: pružná, omlazená, hydratovaná, posílená pokožka, mělčí vrásky

100% přírodní, nízkomolekulární rybí kolagen obsahující 18 aminokyselin stimulujících práci fibroblastů k tvorbě kolagenu v pokožce.

Díky malé molekule mají peptidy schopnost překonat kožní barieru a proniknout hluboko do pokožky. Kolagen je základním materiálem pokožky.

Ve svých 66 letech mám pleť lepší, než leckterá mladá holka.

Důležitý pro krásnou a zdravou pleť je i SPÁNEK. Během zaslouženého nočního spánku se vaše pokožka přepne do regeneračního a obnovovacího režimu a vytváří nové kožní buňky a kolagen.

Vyzkoušejte, pokud nevyzkoušíte, nikdy nezjistíte o co jste přišli. Život máme jen jeden a proto ho prožijme ve spokojenosti.

Zde máte klik na svou slevu. Po vyplnění účtu můžete ihned nakupovat s úžasnou slevou.

273323629_5082344991787305_3864127145558850630_n