blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

11.04.2023

JARNÍ ÚKLID VE STRAVĚ


OBNOVTE svou acidobazickou rovnováhu těla! Vyzkoušejte jednoduše použitelný a chutný prášek k přípravě nápoje pro snadnější dosažení svých cílů spojených s očištěním a odkyselením organismu.

Já osobně odkyseluji vždy 3 měsíce a pak si dám pauzu. Své zakyselení si změříte lakmusovými papírky. A bohužel zakyselujeme svůj organismus každý den - jídlem, pitím, stresem....

VAŠE SLEVA PO BEZPLATNÉ REGISTRACI

Překyselení organismu je příčinou mnoha problémů, proto stojí za to postarat se o účinné odkyselení, díky kterému dojde k obnově acidobazické rovnováhy v těle. Dosažení tohoto stavu usnadní očištění organismu od toxinů, odstranění škodlivých těžkých kovů a zastavení nebezpečného pro naše kosti odvápnění.


Jaro může být skvělou příležitostí pro změnu stravovacích návyků a mnoho lidí se během tohoto období rozhodne zhubnout. S příchodem jara se také hodně mluví o očistě těla.

Detoxikace není, jak by se mohlo zdát, tématem charakteristickým pouze pro dnešek. Například ajurvéda se po celá staletí spoléhá na stravu založenou na ročních obdobích. Předpokládá se, že jídlo sklizené v daném ročním období přispívá k dobrému zdraví, a právě jaro je nazýváno „očistnou dobou“.

Jak současný životní styl ovlivňuje naše tělo?
Západní strava, která dominuje v Evropě, není zdravá. Je bohatá na vysoce zpracovaná a fastfoodová jídla se spoustou soli, různých potravinářských přídatných látek, které jsou zdrojem nasycených tuků, trans-tuků a jednoduchých cukrů.

Západní strava má zároveň nízký obsah vlákniny, antioxidantů a nenasycených mastných kyselin. Její dlouhodobé dodržování může vést ke zhoršení celkového stavu, plynatosti, zácpě, ospalosti, nedostatku energie a z dlouhodobého hlediska ke kardiovaskulárním chorobám, cukrovce 2. typu, rakovině a obezitě.

Důležité jsou také další aspekty životní hygieny – například fyzická aktivita, kouření a pití alkoholu, spánek, zneužívání léků, hydratace, vystavení znečištění životního prostředí a těžkým kovům a také stres.

Co je to detoxikace?
Slovo detoxikace znamená očištění od toxinů. Na rozdíl od internetových mýtů, očista těla nevyžaduje vyčerpávající hladovění, dodržování nízkokalorické diety nebo konzumování stravy založené hlavně na jednom produktu (např. na šťávách nebo polévkách), což může vést k nedostatku minerálů a vitamínů. Tělo vylučuje toxiny prostřednictvím jater, ledvin, střev, kůže a také plic. Schopnost organismu k očistě lze optimalizovat pomocí zdravé stravy nebo správných stravovacích návyků, na kterých je dobré pracovat.

Jak podporovat tělo v očistě?
Pro usnadnění práce našeho těla se doporučuje omezit nebo zcela vyloučit z každodenní stravy zpracované potraviny, alkohol, tabák, tučné jídlo, sladkosti nebo rychlé občerstvení. Místo toho se doporučuje zelenina (zejména zelená), ovoce, celozrnné výrobky, libové maso a ryby. Nejvíce doporučena je vyvážená a pestrá strava. Za zmínku stojí také doplnění denního jídelníčku o zdroje nenasycených mastných kyselin, jako jsou avokádo, ořechy, semínka a ryby.

Dalším důležitým prvkem je vláknina, která hraje klíčovou roli ve správném fungování střev. Vláknina funguje jako kartáč, který pomáhá zbavit se zbytků jídla z trávicího traktu. Má několik vlastností, které lze spojit s očistou těla – schopnost fermentace, vázání vody, vázání žlučových kyselin, schopnost reagovat s kovovými ionty nebo zvýšit hmotnost stolice.

Vědecké výzkumy uvádí, že existují potraviny a látky, které přirozeně vylučují těžké kovy z organismu. Patří mezi ně koriandr, kyselina jablečná (v hroznech a víně), kyselina citronová (v citrusech), kyselina jantarová (v jablkách nebo bobulích), pektin z citrusového ovoce, selen...

 

Značka Blue Nature představuje svůj produkt, který doplní zdravou výživu podporující očistu těla – pH Body Balance.

Za účinnost produktu jsou odpovědné správně zvolené poměry složek, tj. jedlé sody, pektinů a vitamínu C, které podporují udržování acidobazické rovnováhy. Výše zmíněné pektiny obsažené v citrusových plodech účinně snižují koncentraci olova v lidském těle, zatímco selen oslabuje negativní účinky rtuti, což dokazují vědecké výzkumy. A co víc, pH Body Balance je ve formě prášku, který se rozpouští ve vodě, a proto může také podporovat správnou hydrataci těla.

Pamatujte:

Jaro je dobrou příležitostí a motivací ke změně zdravotních návyků. Strava, fyzická aktivita, ale také vhodné doplňky stravy jsou důležitými prvky zdravého životního stylu. Jako podporu při jarní změně stravovacích návyků použijte pH Body Balance.
 

V Blue Nature jsme toho názoru, že samotná příroda umožňuje najít nejlepší řešení pro zdraví a technologie ji může pouze podporovat – právě proto vznikl náš inovativní přípravek pH Body Balance.

Nadměrné překyselení organismu s sebou nese nejen nežádoucí účinky na zdraví, ale také na naši každodenní pohodu a pohodlí.

Usnadňuje to rozpoznání a předcházení tomuto procesu, než začne vážně poškozovat naše tělo. Je třeba připomenout, že dlouhodobý nadbytek kyselin a narušená acidobazická rovnováha nejen zastavují přirozené očišťování organismu, ale škodí také kosternímu systému jeho odvápňováním, což zvyšuje mimo jiné lámavost kostí.

Co tedy může naznačovat, že rovnováha pH v našem těle byla narušena?

Mezi příznaky okyselení patří mimo jiné: 

* chronická ospalost, navzdory dostatečně dlouhému spánku
* opakující se bolesti hlavy, svalů a kloubů
* pocity slabosti a malátnost,
* neúčinný boj proti nadváze navzdory odříkání,
* opakující se střevní potíže, časté pálení žáhy
* náchylnost k infekcím, obtížnější než obyčejné alergie.

Tajemství účinnosti doplňku stravy pH Body Balance spočívá ve správných poměrech a kombinaci složek, jako je jedlá soda, pektiny a také vitamín C. Má příjemnou chuť, díky čemu budeme více ochotní po něm pravidelně sáhnout, abychom obnovili acidobazickou rovnováhu!

Stačí rozpustit pár gramů ve sklenici a vypit čtvrt hodiny před snídání.

Acidobazická rovnováha
Poruchy acidobazické rovnováhy zastavují přirozené čištění těla od toxinů.

Proto v boji o acidobazickou rovnováhu pomáhá mi doplněk stravy: pH Body Balance značky Blue Nature. V dobře vyvážené stravě by neměla chybět voda, která představuje více než 60% tělesné hmotnosti. Proto nezapomeňte pít hodně vody – já se snažím vypít alespoň 2 litry vody denně! Už několik měsíců každé ráno po probuzení začínám den sklenicí vody, do které přidávám 4 gramy pH Body Balance. Balení obsahuje odměrku, která usnadňuje dávkování přípravku.

Doporučuji přípravek pH Body Balance každému, komu záleží na odkyselení a očistění organismu!

VAŠE SLEVA PO BEZPLATNÉ REGISTRACI

 

325327602_41912323328369174_2330390311163421862_n