blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

12.03.2021

MLÁDNEME


KOLAGEN a MLÁDÍ

DEJTE ŠANCI KOLAGENU, vsaďte na jistotu a začněte s čistým, přírodním, TEKUTÝM KOLAGENEM DUOLIFE, který nám zajistí krásnou pleť, pružné a ohebné klouby, krásné a pevné vlasy a nehty.

KOLAGEN POTŘEBUJEME už od mládí.

Od 25 roku života se nám přestává v těle kolagen tvořit a je potřeba jej přidávat. Z potravin nejvíce kolagenu obsahuje hovězí maso, ryby, červená zelenina, citrusy, vývary z kostí….v neposlední řadě vitamín C tvorbu kolagenu podporuje.
V současné době je na trhu asi 27 typů kolagenu.

TEKUTÁ FORMA KOLAGENU působí IHNED přes sliznice,
takže KUDY TEČE, TUDY PŮSOBÍ.


Proto je tato tekutá forma nejvhodnější. 

Co vše KOLAGEN umí:

Pleti vrací svěžest, jak, pružnost a pevnost a mladistvý vzhled
Udržuje zdravé klouby, pevné kosti a pružné svaly
Zkvalitňuje a urychluje růst vlasů a nehtů
Je prospěšný v období mateřství
Podporuje činnost mozku
Podporuje činnost srdce
Udržuje zdravá střeva
Podporuje správnou činnost jater

Lépe se uvolňují účinné látky přímo do krevního řečiště

Minimální doba zpracování

Přípravek je konzervovaný metodou IHHP by DuoLife (při nízké teplotě, bez použití konzervačních látek)

Při nízké teplotě jsou zachování 100% přírodní složky

Vysoce ceněná synergie složek KOLAGENU a VITAMÍNU C. Vitamín C je potřebný pro syntézu kolagenu v organismu

Zpracování bez GMO – geneticky modifikovaných rostlin

Neobsahuje lepek

Balení v lékařském, černém skle, které chrání před světlem a změnami teploty a je odolné vůči uvolňování rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu

PLEŤ:

Pokožka je vypnutá a pružná, zpomaluje se stárnutí, zpomalené a naprosto minimální tvorba vrásek. Při nedostatku kolagenu pleť „padá“, je suchá a uvolněná, vrásčitá.

zpevňuje pleť
OMLAZUJE pleť
hydratuje pleť
minimální tvorba vrásek
vrací pleti svěžest a jiskru
pomáhá v péči aknózní pleti
KOLAGEN a KYSELINA HYALURONOVÁ podporují funkci očí a pomáhají oči udržet v dobrém stavu

spousta dalších účinků.....dnes je kolagen HITEM DOBY a na internetu najdete spoustu recenzí

 NEHTY, VLASY a ŘASY:

Kolagen silně ovlivňuje hustotu a kvalitu vlasů a také řas. Vlasy drží déle objem, jsou lesklé, netřepí se a nelámou. Jsou zdravé na první pohled. Nehty jsou silné, zdravé a lesklé. Třepící se a lámavé nehty mohou mít více příčin a jedna z nich je i nedostatek kolagenu.

KLUBY A ŠLACHY:

Chrání kloubní a pohybový aparát. Nedostatek snižuje tzv. adhezivní bariéru chrupavek, šlach, kloubního pouzdra, vazů, klouby jsou opotřebované (artróza) a každý pohyb velice bolestivý.

MOZEK:

Vyšší hladiny kolagenu mohou sloužit jako prevence proti vzniku Alzheimerovy choroby.

STŘEVA:

Napomáhá při potížích se zvýšenou propustností střev, zmírňuje příznaky některých střevních problémů.

SRDCE

Kolagen pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, tudíž se dá říci, že snižuje hrozbu cévní mozkové příhody a infarktu. Redukuje také usazeniny v tepnách.

KOLAGEN je bílkovina, která je velice důležitá pro naše fungování.  V současné době je známo cca 27 typů kolagenu. V našem těle je až v 90% zastoupen kolagen typu I. Tento typ obsahuje pokožka, kosti, šlachy a zuby. Další typy jsou pak v kloubních chrupavkách, pojivových tkáních a cévních stěnách.

Obsah kolagenu v našem těle:

90% očního bělma
80% šlach
75% pokožky
60% chrupavek
30% kostí
1-10% svalové hmoty
Detailní informace o dalších přínosech a fungování kolagenu můžete získat na našich webinářích s lékaři a v dalších materiálech firmy.

Proč kvalifikované a profesionální kosmetičky, manikérky, pedikérky, maséři, léčitelé a v neposlední řadě i lékaři doporučují KOLAGEN ???!!!
Máme poradenský sbor lékařů a léčitelů, na který se každý člen VIP klubu může obrátit se svým problémem.

Jediná molekula kolagenu na sebe váže až 50 000 molekul vody a významně tak zajišťuje hydrataci pleti.

Složení kolagenu:

Mango je zdrojem vitaminů, které pozitivně ovlivňují stav kůže. V této rostlině je glykosid zvaný mangiferin, který působí antioxidačně. S ohledem na výjimečně silné antioxidační vlastnosti a schopnost rušit negativní vliv ultrafialového záření na pokožku se tento přípravek hojně používá v kosmetice.

Mořský kolagen má podobnou strukturu jako lidský kolagen. Jeho základní funkcí                  v organismu je stavba chrupavek a zlepšení stavu kloubů. Navíc hraje důležitou úlohu při hojení ran a obnově tkání. Jeho přítomnost zajišťuje elastickou a hladkou pokožku.

Glukosamin sulfát z korýšů je sloučenina, která podporuje činnost systému kostí a kloubů. Patří do systému kloubních chrupavek a tekutiny, která vyplňuje kloubní pouzdra a zvyšuje jejich odolnost vůči přetížení a podporuje syntézu chrupavky.

Chondroitin umožňuje regenerovat povrch kloubů. Působí jako magnet, který vychytává vodu a výživné složky a dodává je kloubní chrupavce. Navíc usnadňuje průnik vápníku do kostí, což se projevuje v řádném stavu kloubů a kostí.

Acerola je bohatým zdrojem vitaminu C, který podporuje syntézu kolagenu. Napomáhá           k dosažení hladšího a plnějšího lesku pokožky, podporuje činnost imunitního systému a hojení ran5. Přeslička rolní je hodnotným zdrojem flavonoidů, draslíku a křemíku, který zabraňuje šedivění vlasů, posiluje křehké nehty a vlasy. Zlepšuje rovněž pružnost pojivové tkáně a kostí.

Kopřiva je zdrojem křemíku, který ovlivňuje látkovou přeměnu a zlepšuje stav vlasů a nehtů. Křemičité sloučeniny, které jsou přítomné v kopřivě, udržují příslušnou pružnost a odolnost pokožky, pojivové tkáně, kostí a sliznice. Křemík je nezbytný prvek pro syntézu kolagenu. Udržuje strukturální stabilitu a přispívá k regeneraci tkání.

Bambusové výhonky je přírodní zdroj křemíku, který obnovuje jadrnost a pružnost kolagenových a elastinových vláken, předchází poškozením kostní tkáně a chrupavky. V bambusu je obsah křemíku velmi vysoký - činí více než 75%. Mastné kyseliny, které jsou     v něm obsaženy, tvoří přírodní rozpouštědlo pro provitaminy A, vitaminy E, silné antioxidanty, které působí v kůži a v jejích dodatcích, a přinášejí viditelný efekt ve formě navlhčené, hladké a mladé kůže a zdravých, silných vlasů a nehtů.

Kyselina hyaluronová podporuje činnost kloubů, dává mazivu správnou pružnost a vazkost. Příznivě ovlivňuje stav kůže, posiluje její buňky a podporuje obnovení tkáně. Zvlhčuje organismus „zevnitř“, zlepšuje hydrataci hlubokých vrstev kůže, zpomaluje proces jejího stárnutí a podporuje její hydrataci a vláčnost.

Napište si o své členství v klubu a získejte spoustu dalších výhod.

 

Zdroj: internet, kniha Aby srdce nezdradilo

 

složeniKOLAGENU