blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

11.03.2021

DETOX & ANO či NE a jak na něj


Pokud se na detoxikování vrhnete neodborně, můžete ohrozit své zdraví. Je zcela normální, že lidé v dnešní době jsou unavení a bez energie. Nezřídka se objevují deprese a špatná nálada. Příčina je v HLAVĚ !!!

DETOX je především očista organismu od toxických látek. A těch máme všichni v těle dost. Není se čemu divit, když žijeme v současné civilizaci. Naštěstí se zvedají počty lidí, kterým na přírodě a na planetě záleží.

Takže jak na ten detox? Tělo má „zázračnou“ schopnost samouzdravování a samočištění.

Naše tělo má vestavěný detoxikační systém. Například játra nám přeměňují chemikálie na netoxické látky a tyto lásky se vylučují močí a stolicí. Ledviny čistí krev a vylučují přebytečnou vodu….a další naše orgány tělo čistí, třeba i plíce. Potřebujeme kvalitní živiny a přípravky, abychom podpořili tyto orgány. Pokud nám tyto orgány nebudou fungovat dobře, žádný detoxikační program nepomůže.

Jelikož se v přírodě (ovoci, zelenině, masu…) již nevyskytuje tolik prospěšných látek pro náš organismus, je zapotřebí mu mírně pomoci.

Pokud ale drasticky omezíte svou stravu, může dojít k deficitu vitamínů a minerálů.

Péče o tělo je především o celkové harmonii organismu. Já osobně jsem si vybrala na POMOC přípravky DUOLIFE.

Postupy výroby některých těchto přípravků získaly NOBELOVU CENU, jsou zaštiťovány lékaři, biology, fytoterapeuty, odborníky na biotechnologie a chemii potravin, lékaři klinické farmakologie….a spoustou dalších odborníků, kteří tvoří vědeckou radu DUOLIFE.

Efektivně podpoříte regeneraci harmonickým spojením tekutého Vitamínu C, který je zdrojem zdraví, energie, dobré nálady a vitality, společně pak s Aloe Duolife, která obsahuje více než 200 aktivních složek a obsahuje vysoké množství antioxidačních látek, které nejen že posilují imunitní systém, ale také okysličují buňky lidské kůže.

V kombinaci s klinickou formulí DuoLife Medical Formula ProDeacid podporuje regulaci Ph (kyselost). Určitě znáte německého držitele Nobelovy ceny německého vědce Otto Heinricha Warburga – který se zabýval překyselením organismu. Vyšla i skvělá kniha PRYČ S KYSELOSTÍ od TEPPERWEIN Kurta. Velice poutavě píše o dlouhověkosti a o fungování našeho organismu.


Je velice důležité si uvědomit, že tělo regeneruje hlavně v noci a klidný spánek je záruka dokonalého odpočinku! Sada DuoLife DEN a NOC byla vyvinuta tak, aby udržela správný biorytmus těla.

Mimo jiné aktivní složky obsažené v plodech noni, která je zdrojem serotoninu a melatoninu, napomáhají ke snižování únavy a vyčerpání. Sada DEN a NOC jsou naprosto ojedinělé přípravky na trhu (postup jejich výroby získal NOBELOVOU CENU). Sada DEN a NOC je bohatá na spoustu přírodních látek, které nám velice pomohou při jarní i podzimní detoxikační kúře.

Staňte se členy VIP KLUBU a získejte svou slevu a další výhody, které členství nabízí.

 

POKUD NEVYZKOUŠÍTE - NIKDY SE NEDOZVÍTE O CO PŘICHÁZÍTE

 

5_10