blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

01.12.2020

Spolupráce s profesionály


Většinou mě znáte, že se věnuji lektorské činnosti,

vyučuji rekvalifikační kosmetické kurzy,

dělám proměny a kosmetická poradenství. 

 

A vždy jsem všem děvčatům v kurzech i ve studiu říkala, že nemohou být živy jen službou. Buďte aktivní a originální v této těžké době. Nebojte se vystoupit z davu běžných salonů. Stačí se bezplatně a nezávazně zaregistrovat a můžeme začít se spolupráci :-)

Nezávazná registrace zde

POMOHU VÁM S MARKETINGEM VAŠEHO SALONU.


Ke každé službě MUSÍ BÝT PRODUKT – TEDY PRODEJ. Abyste stály na dvou nohách.  

V salonech většinou nabízíte svým klientům kosmetické produkty, ale i doplňkový prodej musí mít dvě nohy, takže nabízejte i „ZDRAVÍ“. Dost z vás už zdraví nabízí a konzultujete to se mnou. Představím vám velice VÝHODNÝ BONUSOVÝ PROGRAM, kde získáte nejen další příjem, ale i přípravky jako odměnu.  

Co získají Vaše klientky tím, že budou pít kolagen:

  • krásná a zdravá pleť
  • pevná pleť a kůže
  • pevné a zdravé nehty na rukách i nohách
  • nehty se nelámou
  • pevné,zdravé a husté vlasy
  • vlasy nevypadávají, kvalitní kořínky a vlasové folikuly
  • zdravé a pevné kosti, chrupavky a klouby
  • kvalitnější život

 

KOLAGEN – nabízí skoro každý. Ale TEKUTÝ KOLAGEN nemá skoro nikdo. Tekutý kolagen doporučován lékaři, fyzioterapeuty a dalšími odborníky, se kterými se můžete osobně radit. Máme webináře a setkání s lékaři ! V kolektivu se vždy pracuje lépe, máte naši podporu, podporu kolegů, různé propagační akce.....Nabízím vám také MĚŘENÍ ORGANISMU a stav jednotlivých ORGÁNŮ před pitím kolagenu a po půl roce po pití kolagenu. Měří odborník na čínskou medicínu!!! Takže výsledky jsou doložitelné. 

Jako odbornicím vám nemusím říkat proč KOLAGEN. Kosmetičky, vizážistky, masérky, manikérky a pedikérky, které už tekutý kolagen doporučují, jsou nadšené.

Klienti vám věří, a když vidí výsledky, budou věřit ještě více a vy budete za hvězdy a zdvojnásobíte svůj příjem.

Nejlepší na tom je, že NEMUSÍTE nic měnit. TEKUTÝ KOLAGEN můžete přidat naprosto ke všem potravinovým doplňkům, ke každé kosmetice….prostě si dáte ráno a večer „zdravou štamprličku“. 

Už teď si můžete vytvořit kampaň a ke svým kosmetickým přípravkům přidat TEKUTÝ KOLAGEN TEKUTÝ KOLAGEN – KUDY TEČE TUDY PŮSOBÍ. I naše vnitřní orgány obsahují kolagen a bez dostatku kolagenu stárnou a tím pádem stárneme i my.

Domluvte si nezávaznou osobní schůzku a zjistěte, co vše můžete získat. 

Nejenže spolu vyděláváme, ale také se bavíme a organizujeme různé akce pro ženy, tábory pro seniory a další setkání a zábavy. 

Prostě žijeme a bavíme se.