blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

06.11.2020

DETOXIKACE a těhotenství


Chovejte se zodpovědně k sobě i ke svému nenarozenému dítěti.

Tak jsem se opět zúčastnila jednoho z webinářů paní doktorky, kde radila mladé paní, jak se chovat před plánovaným otěhotněním - https://promeny.myduolife.com/shop.html.

Samozřejmě, že když je žena těhotná, tak se snaží jíst co nejzdravěji, přiměřeně se hýbat, mít stále dobrou náladu…prostě chce pro miminko to nejlepší, protože všichni dobře víme, že vše co dělá budoucí maminka, tak to vše plod v břiše velice citlivě vnímá.

Co mě ale nenapadlo, že plod může během těhotenství nejen „natáhnout“ vše dobré, ale také i vše špatné. Takže i toxické látky, různé plísně a bakterie se mohou z těla matky na plod přenést.

Takže jak si vybírat jídlo a potravinové doplňky, tak aby nic neškodilo, ale prospívalo?

Paní doktorka mluvila o tom (a to všichni víme), jak často se v dnešní době rodí děti předčasně, jak přibývá porodů tzv. císařským řezem, kolik dětí už od narození má různé kožní a další zdravotní problémy……řekneme si, to vše přináší doba.

Ale z velké části to může budoucí maminka ovlivnit -https://promeny.myduolife.com/shop.html.

Jak na to, jak na detoxikaci před otěhotněním a další zajímavé informace se můžete dozvědět na webinářích s lékaři, které pro naše partnery firma pořádá.

Každému paní doktorka doporučí potřebné přípravky k detoxikaci podle jeho zdravotního stavu. A jako partner firmy máte i úplně jiné ceny.