blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

01.11.2020

Potřebuje naše pleť vitamín C?


Dodejte své pleti a svému organismu KVALITNÍ TEKUTÝ VITAMÍN C a OMLÁDNĚTE - https://1url.cz/0zUUb

Ke správnému fungování potřebuje naše pleť celou řadu vitamínu.

Vitamín C je jeden z nejdůležitějších https://1url.cz/0zUUb.

Pokud máte nedostatek vitamínu C, je naše pokožka suchá a šupinatá, bez jasu a jiskry, může mít problémy s akné, špatně se hojí, je křehčí a citlivější a mohou vás začít trápit i různé pupínky.

V tomto období, kdy máme méně vitamínů je více zatěžován i imunitní systém a to není nic zvláštního. Proto bychom měli své pleti i organismu dopřát vitamínovou bombu a mimo jiné i vitamín C.
Nejdůležitější je doplnit vitamíny VNITŘNĚ, samozřejmě že v první řadě zdravým jídelníčkem, případně přidat je v podobě DOPLŇKŮ STRAVY https://1url.cz/0zUUb.

Vitamíny dodávané pleti pomocí kosmetiky jsou samozřejmě také důležité, ale pro pleť to je již takový bonus. Při dodávání vitamínů pomocí kosmetiky, potřebujeme dbát na to, aby pleť byla dokonale vyčištěna. Pokud použijete při kosmetickém ošetření dermaroller dostanete vitamíny hlouběji do pleti.

dermolorel1
Vitamín C působí jako:
* rozjasňovač pleti, je to antioxidant, který vychytává volné radikály
* podporuje tvorbu kolagenu
* podporuje pružnost a pevnost pokožky
* sjednocuje tón pokožky
* zesvětluje pigmentové skvrny

MÁME ŘEŠENÍ:
DuoLife Vita C je plně přírodní vitamin C, neobsahující žádné GMO nebo konzervanty.
Tekutá forma doplňku stravy dodává tělu 100 % denní potřeby tohoto vitaminu. Organismus je tak posílen v době větší pravděpodobnosti onemocnění.
Při výrobě Vita C aplikujeme metodu IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci minimálního zpracování bez konzervačních látek.
Hrajeme otevřenou hru: VITAmin C bez keců!