blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

20.10.2020

Vitamín D


Měli jste rádi rybí tuk? Že ne? Tak mám dobrou zprávu - JE ZPĚT !!!

Mě budou muset asi vážně nechat zastřelit - hlášky mého okolí. No co, prostě hýčkat se a rozmazlovat svůj organismus mě baví. A navíc mi to dělá dobře. Pokud se Vám chce, počtěte a koukněte na video, jaký poklad jsem pro sebe a svou rodinu objevila -https://1url.cz/EzUfF
DuoLife RegenOil Liquid Gold™ je skutečné „tekuté zlato” mezi nejkvalitnějším oleji lisovanými za studena.
Tím, co odlišuje DuoLife RegenOil Liquid Gold®, je jeho působení vycházející z kompozice 13 rostlinných olejů vybraných tak, aby fungovaly jako antioxidanty zvyšující trvanlivost omega mastných kyselin ve výrobku.


Poměr omega 3 mastných kyselin a omega 6 mastných kyselin činí 1:1 až 1:5, což umožňuje zachovat ,,zlatý poměr”.
DuoLife RegenOil Liquid Gold® je cenným zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na problémy související se stravou.


Inovativnost DuoLife RegenOil Liquid Gold® vychází z jeho revolučního složení, které je založeno na ideální kompozici 13 nerafinovaných, za studena lisovaných rostlinných olejů, obohacených o přírodní vitamin K2 MK7 a přírodní vitamin D3, díky čemuž se v něm spojují vlastnosti doplňku stravy a funkční potraviny. Jeho úkolem je nejen dodávat organismu nepostradatelné živiny, ale také příznivě ovlivňovat fyziologické procesy v organismu a podporovat zdraví.


Zdrojem vitaminu K2 MK7 obsaženého ve výrobku DuoLife je výtažek z nattó. Pochází z Japonska, kde je využíván pro své neobyčejné výživové hodnoty, zejména z důvodu vysoké koncentrace vitaminu K2 v jeho vzácné formě MK7, jakož i enzymu nattokinázy, jemuž Japonci připisují zvláštní význam. Tento výživový potenciál vzniká kvašením sójových bobů s využitím bakterií Bacillus subtilis. Působením bakterií se struktura sóji mění na formu s vysokou biodostupností výživových složek. Vitamin K přispívá ke správné srážlivosti krve a napomáhá udržovat optimální stav kostí.


Vitamin D3 obsažený ve výrobku pochází z lišejníků, a proto je vhodný i pro vegany a vegetariány. Nejdostupnějším vitaminem D rostlinného původu je vitamin D2, který je vstřebatelný lidským organismem v malém množství; vitamin D3 je zpravidla živočišného původu a získává se obvykle z lanolínu, látky podobné vosku, která je vedlejším produktem při čištění ovčí vlny.

Hlavní biologická funkce vitaminu D spočívá v udržení správné hladiny vápníku a fosforu v krvi. Vitamin D pomáhá při vstřebávání vápníku, který je nezbytný pro zachování silných, zdravých kostí a zubů. Tento vitamín má zcela zásadní úlohu při podpoře imunitního systému, fungování svalů a dělení buněk.


Jedinečné složení přípravku DuoLife RegenOil Liquid Gold® ze třinácti nerafinovaných, za studena lisovaných rostlinných olejů obohacených přírodním vitaminem K2 MK7 a vitaminem D3 zajišťuje jeho maximální vstřebatelnost. Jak potvrzuje Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA), vitamin K2 MK7 a vitamin D3 sehrává rozhodující roli při udržování optimálního stavu kostí u osob starších třiceti let.

 

Slovo odborníka: https://1url.cz/rzU5Y